De voorzitter van Groen Heusden-Zolder stelt zich deze keer aan u voor, maak kennis met Yasin!

Philippe: Dag Yasin, de GROEN-leden kennen jou als hun voorzitter maar kan jij je toch nog eens voorstellen aan de oranje vrienden?

Yasin: Ik ben een 34 jarige papa van 2 prachtige dochters en gelukkig getrouwd. Ik mocht/mag de
kronkelende wegen van de politiek bewandelen als voorzitter van Groen Heusden-Zolder. Verder ben ik ook bestuurslid
van de L(imburgse) I(ntegratie) R(aad) en zet ik mijn schouders, samen met vele vrijwilligers, onder het armoedeprobleem in onze gemeente door actief deel te nemen aan acties om zo ook mijn steentje bij te dragen. Om drie woorden te gebruiken die eigen zijn aan mijn persoonlijke ideologie: 1.possibilist 2.pacifist 3.ecologist.

Philippe: Amai, je bent gene simpele :-). Buiten moeilijke woorden gebruiken, wat houdt jou dagelijks bezig?

Yasin: Tegenwoordig heel veel campagne voeren en als er nog wat tijd overblijft nog eens campagne voeren ☺. Maar als het geen verkiezingen zijn ben ik zelfstandig tuinaannemer.

Philippe: En wat heeft dan gemaakt dat je de stap hebt gezet naar politiek?

Yasin: Bijna alles wordt bepaald door de politiek, van hoe de fietspaden binnen de gemeente eruitzien, de belastingen die je betaalt op de cornflakes ‘s morgens op de ontbijttafel, tot de regeling van het openbaar vervoer, en veel veel meer. Indien we daarover een mening hebben zijn we dus onbewust met politiek bezig. Waarom enkel onbewust als het anders kan. Zo kan men actief het beleid richting geven en de weg vooruit bewandelen, dat is wat ik wil.

                                                                     

Philippe: Wat betekent voor jou campagne voeren? Online of offline?

Yasin: We moeten met de tijd mee daarom is online campagne voeren in deze tijd onmisbaar om vrienden, kennissen en alle inwoners van Heusden-Zolder te bereiken. Toch vind ik het persoonlijk contact even belangrijk en onmisbaar omwille van de 'feeling' die je kan overbrengen.

Philippe: Van iedereen op deze wereld, met wie zou je wel eens willen dineren?

Yasin: Omdat het centrum van de wereld voor mij Heusden-Zolder is, zou ik graag met de toekomstige burgemeester van onze gemeente willen dineren (tja tis leuker als je met mensen met dezelfde visie kan tafelen he ☺)

Philippe: Haha, grapjas. Met mij mag je ook altijd dineren hoor, mocht het met de nieuwe burgemeester niet lukken! Zou je beroemd willen zijn? En waardoor dan?

Yasin: Eerder zou ik bekend willen zijn voor mijn bijdragen aan de maatschappij en zeker bescheiden blijven.

                                                                

Philippe: Dat siert jou wel! En misschien een laatste rare vraag: oefen je wel eens een telefoontje voordat je gaat bellen? Waarom?

Yasin: Ik ben eerder voor de spontane contacten en weet waarover ik bel.

Philippe: Yasin je bent een man naar mijn hart. Veel succes en geluk in de campagne!

Yasin: Dank je wel Philippe, ook voor de vreemde vragen! :)

                                                       

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.