Op 22 mei hebben we met een groot deel van ons team van een leuke en leerrijke teambuildingdag genoten. Bij een hapje en een drankje hebben we onze campagne op een onofficiële wijze op gang getrokken. Samen hebben we de positieve kanten van mekaar en onze groep besproken en de nadruk gelegd dat samenwerken, gelukkig zijn, inzet en plezier maken een bron van energie en inspiratie is. Je kan mee de sfeer opsnuiven aan de hand van het gemaakte beeldmateriaal.  Nog iets minder dan 150 dagen naar de gemeenteraadsverkiezingen! De weg vooruit is de enige weg naar een gezonde, vredevolle en solide toekomst!

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.